Сучасна реконструкція будинку представляє собою комплекс організаційних і будівельних робіт, мета яких покращити техніко-економічні показники вже існуючої будівлі. Зміни можуть стосуватись кількості та комфортабельності кімнат чи квартир, загальної площі будівлі, місткості, пропускної здатності тощо.

Також реконструкція будівлі проводиться при необхідності зміни функціонального призначення об’єкту, покращення умов праці або проживання, покращення якості та збільшення кількості послуг, які надаватимуть у даній будівлі.

Етапи реконструкції

Початковий етап реконструкції будівлі – це створення відповідного проекту, який забезпечить проведення якісної реконструкції будівель будь-якого призначення. Завдяки професійно виконаним проектним роботам, вдало здійснена реконструкція будинку дозволить замовнику у подальшому уникнути додаткових витрат.

Комплексна реконструкція будівель, дозволить провести, у відповідності до будівельних норм, заміну та прокладку нових сучасних інженерних систем: енергопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію, протипожежні та охоронні системи.

Особливості реконструкції

Як вже було сказано, якісна реконструкція будівель носить комплексний характер, починаючи з укріплення основи під фундаментом, ремонту або залиття додаткового фундаменту та закінчуючи покрівельними роботами.

Професійна реконструкція будинку включає в себе проведення робіт з благоустрою підвальних приміщень та гідроізоляції фундаменту; ремонт стін, фасаду і покрівлі, заміну або ремонт перекриття. Особливої популярності під час надання послуги реконструкція будівлі сьогодні набуло облаштування або будівництво житлової мансарди та зимового саду.

На сьогоднішній день реконструкція будівель зазвичай поділяється на: реконструкцію з метою розширення площі приміщень, реконструкцію промислових будівель під офіси або квартири та реконструкцію будівель з метою збільшення виробничої площі.

Загалом реконструкція будинку – це ґрунтовний ремонт з повною або частковою заміною конструктивних елементів і технічно-економічних показників. Завдяки роботі досвідченого архітектора старі та аварійні будинки можуть отримати нове життя.

Не дивлячись на те, що реконструкція будівлі вимагає суттєвих капіталовкладень, кінцевий результат обов’язково виправдає Ваші сподівання. А для того, щоб результат реконструкції будівлі відповідав початковим сподіванням, необхідно ретельно підійти до питань проектування, підготовки та планування ремонтних і будівельних робіт.

Сучасна реконструкція будівель від компанії Avtor-Proekt

Окрім проектування нових будинків та споруд різного призначення, компанія Avtor-Proekt успішно проводить реконструкцію вже наявних будівельних об’єктів.

Проект реконструкції включає:

 виїзд на об’єкт;
– зняття замірів існуючих будівельних конструкцій;
– оцінка існуючого стану будівлі чи споруди;
– визначення способу посилення несучих конструкцій або методу підвищення їх несучої здатності;
– вибір найбільш раціонально-конструктивної схеми для ведення добудови чи надбудови;
– підбір необхідних, згідно технічних характеристик, будівельних матеріалів;
– оформлення проектної документації.

Реконструкція

Завдяки досвідченим архітекторам компанії Avtor-proekt, проведена реконструкція житлового будинку дозволить надати помешканню привабливого зовнішнього вигляду та покращити функціональність внутрішнього простору.

Вартість послуги реконструкція будівель залежить від складності проекту, площі будинку і комплекту проектної документації (ескіз, архітектурні рішення, конструкції, мережі та дизайн).

Форма замовлення проекту

×