“Avtor-proekt” – це досвідчена команда професіоналів, яка впевнено крокує на ринку проектування серед інших проектних компаній. Ми зібрали найкращих спеціалістів у сфері будівництва та архітектури для того, щоб реалізовувати будь-які поставлені перед нами цілі.

DSC_6798

Наша команда складається з досвідчених архітекторів, конструкторів, дизайнерів інтер’єрів та екстер’єрів, інженерів по системах опалювання, електрики, водопостачання та водовідведення.

Завдяки такій кількості спеціалістів ми маємо змогу комплексно виконувати проекти будь-якої складності: від індивідуальних житлових будинків, котеджів, багатоквартирних та багатоповерхових будівель до культових будівель та споруд таких як храми, каплички, дзвіниці, виробничих та адміністративних будівель.

Кожен клієнт, що замовляє у нас проект, залишається задоволеним термінами та якістю виконання проектної документації. До кожного ми знаходимо творчий підхід та реалізовуємо задумане в реальність.

При виконанні проектної документації досвідчений архітектор та справжній майстер своєї справи має думати не тільки про планувальні рішення та естетичний вигляд того чи іншого об’єкта, але й повинен бути багатоглядним, тому що після його архітектурних ідей з об’єктом працює конструктор, який має прорахувати все що “натворив” архітектор і лише після цього до реалізації приступають будівельники. У нас, вже на стадії ескізного проекту, архітектори відразу передбачають усі конструктивні елементи, які будуть використовуватись при тих чи інших планувальних схемах. При цьому замовник отримує максимум пояснень та порад для прийняття правильних рішень, які в подальшому оптимізують весь процес будівництва.

Крім проектування, наші архітектори ведуть авторський нагляд за будівництвом, в телефонному режимі консультують будівельників та замовників, дають поради по правильному виконанню тих чи інших будівельних робіт, при необхідності виїжджають на місце будівництва для контролю якості виконаних будівельних робіт.

Досвід в архітектурі та будівництві відіграє велику роль на стадії проектування. Наші архітектори можуть відмовити вас від прийняття невірних та непрактичних рішень, які не виправдали себе на практиці. Це все було б неможливим, якби не тісна співпраця з будівельними бригадами, які кожен день на будівництві реалізовують наші задуми. Саме тісна, зав’язана співпраця між будівельниками, конструкторами та архітекторами дає змогу спроектувати будинок вашої мрії без подальших проблем при будівництві.

Обирайте найкращих спеціалістів, адже ви довіряєте їм своє майбутнє!

Форма замовлення проекту

×