Як замовити проект будинку на avtor-proekt.com.ua

Замовити проект будинку в компанії Аvtorproektможна декількома способами:

  1. Для замовлення типового проекту, необхідно:
  • в категоріях з проектами обрати той проект будинку що Вам до вподоби:

обрати проект 1

  • на сторінці з проектом натиснути на червоне поле з надписом «замовити»:

приклад замовлення

  •  після чого відкриється бланк замовлення, який необхідно заповнити:

бланк замовлення

–  заповнений бланк автоматично буде надіслано архітектору. Після отримання запиту, архітектор Вам зателефонує та уточнить всю необхідну інформацію для оформлення проектної документації.

2.  Другий спосіб замовити проект індивідуального будинку: надіслати лист електронною поштою, на e-mail: klient.avtor-proekt@ukr.net.  До листа Ви можете прикріпити усі вихідні файли, ескізи, картинки планувань чи проектів які Вам подобаються, та написати побажання чи вимоги до проектування будинку Вашої мрії. В листі також не забудьте вказати дані для зворотнього звязку: ім’я та номер телефону.

3.  Третій спосіб купити чи замовити проект будинку:  зателефонувати на один із номерів: +38 (097) 950 64 25; +38 (063) 841 99 09; +38 (066) 886 33 30.  За одним із цих номерів Ви зможете дізнатись усю необхідну інформацію про замовлення та розроблення проектної документації, отримати консультацію від архітектора щодо необхідних документів для початку проектування та домовитись про зустріч чи виїзд на ділянку.

Для виконання проектної документацію, архітектору необхідно надати інформацію про ділянку: акт купівлі/продажу, витяг про реєстрацію права власності, геодезичну зйомку та звіт по геології. Ці документи допоможуть правильно розмістити будинок на ділянці згідно будівельних норм. Для виготовлення проектної документації за індивідуальними побажаннями замовник може надати архітектору: ескізи виконані від руки; роздруківки проектів з будь-яких сайтів; фотографії готових будинків для зразку; вказати на тих чи інших матеріалах, які елементи планування, конструкцій чи декору подобаються, щоб в подальшому втілити схожі ідеї у проектуванні будинку .

При замовленні індивідуального проекту будинку, замовник та виконавець підписують договір підряду на виконання проектної документації та заповняють технічне завдання на проектування, де вказана уся детальна інформація про будинок що проектується. Термін виконання проекту від 15 робочих днів, в залежності від об’єму та складності об’єкта. Готовий проект видається у трьох друкованих примірниках.

Компанія Avtor-proekt виконує проекти по усій території України. Готові проекти передаються замовнику через служби доставки: «Нова Пошта», «Ин Тайм», «Міст Експрес», «Укрпошта». Усі види проектних послуг виконуються за попередньою передоплатою, в розмірі 50% від зазначеної в договорі (чи на сайті) суми.

Форма замовлення проекту

×