Розміри – 32,5 – 50,2 см
Щільність – 41,1 кг/м.кв.
Виробник – Німеччина
Sizes – 32,5 – 50,2 cm
Density – 41,1 kg/sq.m.
Manufacturer – Germany
Размеры – 32,5 – 50,2 см
Плотность – 41,1 кг/м.кв.
Производитель – Германия

CREATON – марка керамічної черепиці, користується високою довірою і заслуженою повагою не тільки в Німеччині, але і в багатьох інших європейських країнах.

Черепиця Креатон Рапідо – це чудове покрівельне покриття від відомого німецького виробника, який радує своїх шанувальників якісною продукцією вже протягом понад 50 років. Завдяки настільки величезному досвіду роботи в даній сфері, розробникам керамічної черепиці вдалося з’єднати воєдино: висока якість, надійність і найширший асортимент кольорів, що дозволяє кожному вибрати продукт залежно від власних уподобань.

Німецький виробник Creaton створив досконалу пазову черепицю зі спареними жолобами, яка гарантує пристойну економічність. Цього вдалося домогтися завдяки великому формату виробу. Краса даної моделі покрівлі просто вражає людське уяву. Creaton Rapido – це найкраще поєднання якості і ціни, яке тільки можна зустріти на сучасному будівельному ринку.

Технічні характеристики:

тех хар рапидо

За рахунок великої зони зсуву, черепиця володіє хорошою гнучкістю, що досить зручно під час її монтажу. Яскраво виражена система пазових з’єднань в тандемі з високими ребрами і подвійними бічними пазовими з’єднання забезпечують досить пристойну довговічність виробів.

Черепиця “Creaton” Rapido представлена у таких кольорах:

1рапидо

Телефони для консультацій

+38 (097) 950 64 25

+38 (063) 841 99 09