Розміри – 25,0 – 41,0 см
Щільність – 45,6 кг/м.кв.
Виробник – Німеччина
Sizes – 25,0 – 41,0 cm
Density – 45,6 kg/sq.m.
Manufacturer – Germany
Размеры – 25,0 – 41,0 см
Плотность – 45,6 кг/м.кв.
Производитель – Германия

CREATON – марка керамічної черепиці, користується високою довірою і заслуженою повагою не тільки в Німеччині, але і в багатьох інших європейських країнах.

Черепиця Креатон Гармонія сьогодні широко використовується при будівництві дахів заміських будинків в Німеччині, а також і всієї Європи. Популярність цієї моделі обумовлюється її строгими формами і дизайном. Застосування цієї моделі черепиці вельми вірне рішення при будівництві «затишного гніздечка». Дана модель отримала можливість зміщення зони укладання до 26 мм, що дозволяє значно спростити установку сегментів черепиці. Черепиця виготовляється тільки з якісних матеріалів, володіє строгим і витонченим видом. Завдяки своїй хвилястій формі, черепиця буде приємно грати світлом і тінню, що з боку буде виглядати дуже привабливо.

Матеріали, з яких виконані сегменти черепиці, дозволяють зберегти її протягом багатьох років, при цьому потемніння загального фону буде незначним. Головною перевагою даної моделі можна вважати швидкість і легкість укладання сегментів.

Технічні характеристики:

гармония

Колірна гамма даної моделі дозволить вам перетворити свій будинок у загадкове, майже казкове житло. З боку дах буде виглядати і строго, і досить елегантно. Найбільш поширеним є оригінальний світло-коричневий колір, який чудово виглядає практично на будь-якому даху.

Черепиця “Creaton” Harmonie представлена у таких кольорах:

гаомония

Телефони для консультацій

+38 (097) 950 64 25

+38 (063) 841 99 09