Індивідуальне проектування будинків

Будівництво власного будинку – надзвичайно значуща подія, що вимагає грамотного  підходу і значних фінансових вкладень. Сучасне житло повинне бути функціональним, забезпечувати зручність, затишок і безпеку всіх членів сім’ї. Для того, щоб новий котедж повністю відповідав запитам власника, до його зведення необхідно залучити фахівців не тільки на стадії будівництва.

Пошук ділянки, індивідуальнепроектуваннябудинку, вибір матеріалів і кваліфікованих виконавців допоможе уникнути багатьох помилок. Ухвалення необдуманих рішень в результаті може привести до невиправданої витрати великих сум грошей і отримання нефункціонального житла. Компанія Avtor Proekt здійснює не тільки індивідуальнепроектуваннябудинків, починаючи від загального макета і до повного комплекту затверджених креслень, а й забезпечує нагляд на всіх етапах будівництва.

Переваги індивідуального проектування котеджів

Ті, кому довелося займатися зведенням власного будинку, погодяться, що пошуки необхідних фінансів і безпосереднє будівництво – це далеко не найскладніші завдання. Куди важливіше замовити правильний проект. У ньому повинні бути враховані не тільки побажання членів сім’ї щодо особливостей планування та оформлення, але і багато технічних деталей. Скориставшись послугами компанії Avtor Proekt з індивідуальногопроектуваннябудинків, замовник отримує наступні переваги:

  • навіть якщо у вас поки немає конкретних ідей про те, як має виглядати майбутнє житло, наші фахівці запропонують безліч варіантів і рішень;
  • в процесі індивідуальногопроектуваннякотеджів будуть враховані всі вимоги замовника, що досить проблематично зробити, використовуючи типову документацію;
  • проектні роботи проводяться з урахуванням досліджень геологів і геодезистів. Це дозволяє правильно розпланувати розташування кімнат, а також раціонально розрахувати фундамент, забезпечивши надійність і безпеку житлового будинку;
  • в процесі індивідуальногопроектуваннябудинків можна значно знизити вартістьбудівництва, використовуючи матеріали, характерні для конкретної місцевості.

Ціни на послуги наших фахівців відрізняються демократичністю, а результатами їх роботи задоволені замовники не тільки зі Львова та Одеси, але і з Дніпра, Києва, Харкова та інших міст України.

Форма замовлення проекту

×