Легка конструкція
Висока теплоізоляція
Висока шумоізоляція
Швидкість монтажу
Найнижча ціна
Сейсмостійкість
Light construction
High thermo insulation
High sound insulation
Speed of installation
Lowest price
Earthquake resistant
Легкая конструкция
Высокая теплоизоляция
Высокая шумоизоляция
Скорость монтажа
Cамая низкая цена
Сейсмостойкость

Каркасні будинки, дуже добре зарекомендувало себе у цілому світі. Український ринок будівництва, теж охоче прийняв цю технологію. Дякуючи швидким термінам будівництва, екологічності, економічності та енегоефективності, все більше українців обирають каркасні будинки.

Чому термін будівництва каркасного будинку триває всього 3 – 4 місяців?

Львів - 2Львів - 4

Все дуже просто –  дякуючи легкій дерев’яній конструкції, в будинках збудованих за цією технологією відсутня усадка. Це дозволяє плавно переходити від одного етапу будівництва до наступного в самі короткі терміни. Від креслення проекту до заселення в новий будинок – 4 місяці.

Як з надійністю? Наскільки довговічне каркасне будівництво?

Львів - 3 Львів - 6

Завдяки сучасним будівельним матеріалам, надійність каркасного будинку вже давно не викликає сумнівів. Кожен проект опрацьовується конструктором, котрий прораховує абсолютно всі навантаження. Що до довговічності, то це в середньому 70-90 років, але є будинки котрі вже стоять і по 300 років.

Дерево, воно ж горить? І що робити, якщо заведуться терміти?

Так, дерево теж має свої вади. Але для будівництва будинків за канадскою технологією використовується дерево, котре пройшло спеціальну обробку вогне та біозахистом. Це захищає від шкідників (грибків, плісняви), а також підвищує стійкість деревини до займання.

Львів - 1

Чому стіни в канадських будинках такі тонкі (всього 28-30 см.)?

Така товщина стіни в канадських будинках по енергоефективності дорівнюють 145 см. цегляної кладки.  Тому що за кожну з функцій стіни відповідають компоненти, котрі найкраще для цього пристосовані. Так, за міцність відповідає силовий дерев’яний каркас, а функції шумо та теплоізоляції перебрав на себе утеплювач, котрий розміщений між брусами дерев’яного каркасу.

Львів - 5

Дякуючи всім цим перевагам, будинки за класичною каркасною технологією є найкращим вибором на сьогоднішній день за співвідношенням ціна та якість“.

Телефони для консультацій

+38 (097) 950 64 25

+38 (063) 841 99 09